Výběr zajímavých článků s Ocean48

Ty nejlepší ryby a mořské plody – to je OCEAN48!

Ryby a mořské plody! Asi moje vůbec nejoblíbenější jídlo:) Jste na tom podobně? Já věřím, že se mnoho z Vás určitě najde:)

www.coolbrnoblog.cz
Rodinná firma vozí z moře tuny ryb týdně. „O každé víme, jak žila“

Rodinná firma Ocean48 začala před pěti lety jako dodavatel ryb pro nejlepší brněnské restaurace. Aby se dovoz vyplatil, otevřeli brzy i maloobchodní prodejnu.

www.idnes.cz
Rybí speciality zaplavily Slovanské náměstí. Na největším grilování v historii

Víkend na Slovanském náměstí v Brně voněl mořem. Společnost Ocean48 tam pořádala Slavnosti moře s podtitulem Největší grilování rybích specialit v historii Brna.

brnensky.denik.cz
Čerstvé ryby v Brně

Ryby nemusíte jíst jen o Vánocích. Pokud patříte mezi ty, na jejichž stole se objevuje ryba jen jednou do roka, zkuste to změnit. V Brně máte nyní o několik možností navíc, jak se k čerstvému rybímu masu dostat...

www.zelenafazolka.cz
OCEAN48 BISTRO. NOVINKA V BRNĚ.

Ocean48 jsou v Brně notoricky známé prodejny ryb a mořských plodů, které připravují pravidelně i různé ochutnávací akce nebo tradiční grilování.

www.coolbrnoblog.cz
Grilované chobotnice v sobotu provoněly Žabovřesky

Asijské slávky, tuňákový tartar či krevetová tempura. Nevšední gurmánský zážitek nabídl lidem první ročník Slavností moře konaný v brněnských Žabovřeskách.

brnensky.denik.cz
Grilování na terase Ocean48

To, že Ocean48 prodává čerstvé ryby už asi víte. Možná jste ale netušili, že také každý pátek na jedné ze svých prodejen připravují dobroty, po kterých se budete oblizovat až za ušima.

gastronautkavbrne.blogspot.cz
#ocean48#slavnostimore#bistro

Instagram fotogalerie produktů Ocean48. Stálá nabídka Bistra Ocean48, Slavnosti moře 1.-6.vlna a mnohé další.

www.instagram.com
Burianovo náměstí: letní zahrádky kaváren a restaurací na úkor parkovacích míst

Příjemné prostředí pro setkávání lidí a prostor pro posezení u dobrého jídla nebo kávy. Takové má být Burianovo náměstí v brněnských Žabovřeskách.

brnensky.denik.cz
Největší grilování rybích specialit v historii Brna 29. - 30. 8. 2015!

Brno na mořské vlně jede už od otevření první prodejny mořských ryb Ocean48, kdy začala pravidelná páteční grilování na Minské. Zájem

www.gastronomickeakce.cz
MLSNÁ TUŽKA: Grill Seafood, prostě Bistro Ocean48

Třikrát sláva, Bohu díky a vivat novému podniku na Palackého třídě 60, který právě běží ve zkušebním provozu. Výborný počin, skvělé jídlo.

www.kult.cz
Scuk - Mapujeme dobroty.

Scuk je průvodce, kterému můžete věřit. Představuje výběr těch nejlepších podniků na základě stovekrecenzí od prověřených hodnotitelů a tisíců návštěvspokojených zákazníků.

www.scuk.cz
Internetový server pro labužníky.

Posláním tohoto serveru je zmapování restaurací, hospod, bister, vináren, barů, kaváren, pizzerií a dalších. Chtěli bychom usnadnit orientaci v restauracích nejen fajnšmekrům.

www.fajnsmekr.cz
TripAdvisor - průvodce nejen světem gastronomie.

TripAdvisor je americká internetová stránka věnovaná cestování, gastronomii a turismu. Obsahuje především recenze a tipy. Na stránkách je také diskusní fórum cestovatelů. Obsah vytvářejí sami uživatelé.

www.tripadvisor.com
Slavnosti moře... 4. vlna TSUNAMI

Minulý týden jsem se čirou náhodou ocitla v Brně na Slavnostech moře, tedy na menším food festiválku zaměřeném na ryby a mořské plody. Slavnosti mě nadchly, proto Vám doporučuju si na ně příští rok počíhat...

zdravakuchynka.blogspot.cz
JUDr. Václav Baráček

V dalším díle mé pravidelné rubriky Cool People of Brno Vám představím zakladatele značky OCEAN48, pana doktora Václava Baráčka – který Vám o tomto brandu, který se stal synonymem pro kvalitní sortiment ryb.

www.coolbrnoblog.cz
Bistro Ocean48

Spokojená návštěva. Skvělý koncept. Čerstvé ryby kvalitně a za fajn cenu. Přišli jsem na oběd, kdy měli úplně narváno.

www.cuketka.cz
Nebojte se darů moře

Obliba mořských ryb a plodů mezi lidmi stále vzrůstá. A přestože Brno ani Česká republika nemá vlastní moře, i doma si můžete pochutnat na lahůdkách...

www.ibrno.cz
Brňané se svezou na další vlně tsunami

Z Kraví hory se ode dneška do neděle ponesou libé vůně mořských ryb a nejrůznějších darů moře.

www.brnenskadrbna.cz
Z moře na pult, značka do 48 hodin

Jestli se Čechům spílá, že konzumují málo ryb, jihomoravská metropole se tomuto trendu vymyká.

Lidové noviny
Rekordní počet tuňáků, Zítra za lužánkami

V Brně za Lužánkami se v sobotu před zraky návštěvníků hromadně porcoval rekordní počet tuňáků. Filety ze čtyřiadvaceti tuňáků o délce zhruba jeden metr potom upravovali kuchaři z renomovaných brněnských restaurací.

www.idnes.cz
Kapra koupí přes internet. Bez nervů

Objednat kapra přes internet a vyzvednout den před štědrovečerní večeří? Žádný problém.

www.denik.cz
Z moře do dvou dnů na pult, ale ani mražené nemusí být špatné

Před sedmi lety začala rodina Baráčkova dovážet do brněnských restaurací mořské plody. Zájem byl tak velký, že záhy otevírali vlastní prodejnu...

www.lidovky.cz
Milovníci rybích specialit čekají gurmánské hody

Během prvního zářijového víkendu ožije park na Kraví hoře neobvyklou atmosférou. V pořadí již šestá vlna tsunami s názvem Slavnosti moře totiž doslova zaplaví celý areál parku rybími specialitami.

www.brno-stred.cz
Rekordní slavnosti moře

Ve dnech 10.–11. června ožije park na Kraví hoře rybími specialitami. Již 7. vlna Tsunami nabídne spousty rybích pokrmů od významných brněnských kuchařů, kteří účastníkům připraví jedinečný gurmánský zážitek.

www.ibrno.cz