ČERSTVÝ FILET TRESKY TMAVÉ
- 30% pro členy Clubu O48

čtvrtek 14.5.2020
Pro naše nejvěrnější jsme si připravili další ze skvělou akci. Tentokrát je to čerstvý filet z tresky tmavé. Kdo ještě neměl čerstvou tresku, jako by nebyl. Jde o mořskou lovenou rybu, která vyniká především svou výživovou hodnotou. Maso tresky obsahuje jen velmi malé množství tuku, ale zároveň velké množství jódu, Omega3 a bílkovin. V jídelníčku by ji měla mít zařazenou i každá těhotná žena a kojící maminka, jelikož právě treska obsahuje látky nejvhodnější pro vývin nenarozeného plodu a podporuje funkci mozku. Měla by být zařazena i do jídelníčků redukčních diet, jelikož obsah tuku v mase je opravdu minimální.
Oblíbili jsme si ji ale také proto, že má rozmanité využití v kuchyni. Můžeme ji použít v různých variantách, u různých chodů. Výborná je v zeleninovém krému, stejně tak jako smažená v tradičním pokrmu Fish&Chips, nebo pečená v papilotě, což je ideální, lehká večeře. Vyberte si jeden z oblíbených receptů a zastavte se v našich přístavech pro tresku právě teď, kdy je pro členy Clubu O48 o 30% levnější! Akce platí od čtvrtka 14.5. 2020 pouze do vyprodání zásob.
 
Recepty:
Ještě nejste členem našeho clubu? Tady je pár výhod o kterých byste měli vědět:
  • 2% z každého nákupu se načítají zpět na kartu
  • Nižší ceny na vybrané zboží
  • Funkce elektronické peněženky
  • Platidlo na akcích Ocean48
  • Přehled nad placenými účty
  • Kuchání a odšupinování ryb pouze za 1 Kč
Co je potřeba udělat? 
Zastavte se v některém z našich přístavů, ulovte si svou kartičku a vyplňte registrační formulář. Na Váš e-mail pošleme potvrzení o registraci, kde rozkliknete přiložený link a pak už můžete vesele nakupovat s členskými výhodami.