LOSOSOVÝ QUICHE
bouráme stereotypy v podávání lososa

čtvrtek 23.4.2020
Slané koláče už dlouhou dobu patří mezi oblíbené a vyhledávané, především proto, že bourají stereotypy jak v přípravě koláčů, tak slaných pokrmů. Je mnoho variant, jak uchopit přípravu této delikatesy, proto jsme se rozhodli zařadit do stálé nabídky výrobků O-fresh náš vlastní quiche. Poslouží Vám jako skvělý oběd, večeře či znamenité pohoštění pro návštěvy či na party. Výhodou je, že se dá konzumovat teplý, vlažný i studený, takže je vhodný na piknik nebo do práce jako svačina. 
 
K výrobě koláče byly použity ty nejlepší suroviny. Náš quiche obsahuje krevety, nebo také čerstvě vyuzeného lososa z Islandu, který je hlavním komponentem slaného koláče. Farmy těchto lososů se nacházejí na fjordech v odlehlé západní části Islandu, kde neustále proudí čerstvá neznečištěná voda z oceánu, jedná se o nejvyšší kvalitu chovaných lososů. Dalšími přísadami koláče jsou créme fraiche, vejce a sezónní zelenina.
 
Toto novinku vypustíme do našich přístavů od pátku 24.4. zatím v omezeném množství, proto doporučujeme předem telefonicky nebo mailem rezervovat. Balen bude po porcích cca 150g a jistě oceníte jeho příznivou cenu 85 Kč/ks.