ČERSTVÁ ZÁSILKA PRÁVĚ DORAZILA
MNÍK, TRESKY A LOSOS Z ISLANDU

úterý 28.2.2023

Ode dnešního dne naleznete v naší nabídce ryby v nejvyšší kvalitě od nového dodavatele z Holandska. V neděli jsme vyslali naši flotilu, která dovezla ty nejčerstvější ryby, na které hned v pondělí odpoledne nastoupil tým našich filetářů. Ti ryby opracovali, očistili a připravili k odvozu na pulty našich prodejen. Na start jsme se rozhodli vyzkoušet hned několik libových kousků, jako třeba tmavou a obecnou tresku z Islandu.
Maso tresek je šťavnaté a dá se upravit hned na několik způsobů, a tím nejšetrnějším je například vaření v páře. Tyto ryby obsahují nejméně tuku, takže se hodí do jídelníčků nejen redukčních diet.
Dalším skvělým kouskem je Losos taktéž z Islandu, který je jedničkou mezi chovanými lososi. Farmy, ve kterých tito lososi vyrůstají se nachází ve fjordech, v odlehlé západní části Islandu, kde neustále proudí čerstvá a neznečištěná voda.
V neposlední řadě pro vás máme exkluzivitu, kterou je Mník mořský. Jeho kůže má modrošedou barvu a vyskytuje se v mnoha oblastech, jako například v okolí Islandu a Faerských ostrovů. Maso je velmi pevné, libové a bohaté na vitamíny A a B. V kuchyni ho využijete například do polévek, ale skvělý je třeba i v thajském kari. Způsobů, jak upravit mníka je ale více. Můžete jej dusit, marinovat, restovat, pošírovat nebo smažit. Tento výběr ryb prodáváme momentálně s kůží, ale v případě, že je budete chtít bez kůže, rádi vám filety stáhneme přímo na prodejnách. Zatavte se a přesvědčte se sami o čerstvosti a prvotřídní kvalitě našich ryb.
Na pestrou nabídku se můžete těšit po celý týden.

 

>> CHCI SI REZERVOVAT <<