Menu od Michala Götha pro zákazníky Ocean48
15. května nasadíme vysokou laťku

středa 06.5.2020

Také Vás již nebaví se v této době neustále stravovat pomocí fast foodu? A není čas, nebo chuť na vaření? A rádi někteří zavzpomínáte na delikatesy podávané v legendární restauraci U kastelána na Kotlářské?

15. května přivítáme v Oceánu Michala Götha, mistra gastronomie, kterého není třeba představovat, a který i když již delší dobu nepůsobí v Brně, má k tomuto městu stále velmi kladný vztah. Nelze spočítat, kolik „kuchařů“ naučil vařit, kolik jeho receptur se využívá, i nás v Oceánu toho o rybách naučil spoustu …

Vzhledem ke zvláštní době jsme společně připravili speciální menu, na kterém se budete i mírně podílet jeho jednoduchým dokončením sami, všechny chody budou pečlivě předpřipravené a zabalené do dárkové kazety včetně návodu od autora, takže si budete moci připsat u slavnostní tabule i část zásluhy o vyjímečný chuťový zážitek…

Tuto mimořádnou verzi takeaway si budete moci zakoupit v pátek 15.5. na prodejnách Ocean48, a to pouze na základě rezervace předem. Těšit se můžete na takové delikatesy jako je Mořský ďas, nebo říční ráčci Věříme, že Vám tento zážitek zpříjemní čekání na dobu otevřených restaurací.

CO VÁS V TOMTO KRÁLOVSKÉM MENU ČEKÁ?

  • Předkrm: Grilovaný lilek, račí ocásky, šafránový labneh, povidlový vinaigrette, jarní cibulka s koriandrem
  • Polévka: Rybí minestrone na bázi humra se zeleninou, pohankou, krevetou, treskou, pesto z kerblíku
  • Hlavní chod: Pomalu tažený mořský ďas, zeleninové ragú s telecí oháňkou

Cena kompletního menu (předkrm, polévka, hlavní chod) je 880 Kč. Rezervovat můžete až do 13.5. s vyzvednutím v kterémkoliv z našich přístavů, nebo dovozem až domů.

Těšíme se na Vaše objednávky
OCEAN48 Team & Michal Göth