NA LOVU TRESKY SKREI

úterý 17.1.2023

Tresky Skrei žijí za severním polárním kruhem a když se začátkem roku dají hejna tresek do pohybu, je to svátek pro rybáře, šéfkuchaře i labužníky. Každoročně se ryby v nejlepší kondici vydávají na pouť za rozmnožováním. Díky plné síle a pohybu se vyznačují skvělým jemným masem s minimem tuku. Tyto tresky jsou každoročně k dostání pouze v období od ledna do března.
Jejich lahodné maso je až průsvitně bílé, pevné, přitom jemné a patří k delikatesám nejen v severských zemích. Mezi treskami je to skutečná královna a labužníci z celého světa se každoročně třesou na to, až přijde její čas. Z kulinářského hlediska jsou nejvděčnější tresky zhruba ve věku čtyř let. Jejich maso je v optimální kondici, mimochodem tahle ryba se dá zpracovávat naprosto celá, od hlavy, včetně tresčích jazýčků, přes játra, jikry, až po ocásek.
Každoročně se snažíme umožnit Vám nákup této prémiové ryby a není tomu jinak ani letos. Tuto delikatesu zakoupíte aktuálně i v našich prodejnách. Čerstvé filety Tresky Skrei si můžete předobjednat u svého prodejce --> CHCI SI REZERVOVAT

Od 23. do 25.ledna ji navíc zakoupíte za akční cenu 74,80 Kč/100g (levněji než Tresku obecnou filet fresh).