Měníme životy běžných lidí, pojď do toho s námi – změníme i ten Tvůj!

Jsme OCEAN48 a naší vizí je dělat „svět čerstvých mořských specialit“ dostupným i českým zákazníkům. Možná nás znáte ze Slavností moře, které pro Vás pořádáme, možná potkáváte naše prodejny, ale taky jste možná jenom ochutnali naše produkty a zjistili jste, že tento druh sortimentu má prostě budoucnost!
Aktuálně hledáme pro naše brněnské prodejny nové posily – na HPP nebo zkrácený úvazek.
Máte vztah k rybám? Máte vášeň k dobrému jídlu? Chcete se s námi podílet na dobré věci? Tak mrkněte na další informace.


Aktuálně nabízené pozice:

ASISTENT PRODEJE

  • Samostatná a zodpovědná - na prodejně budete pracovat převážně v tandemu a někdy i sami. Tj. ideální pro někoho, kdo má vnitřní motivaci a nepotřebuje mít za zády drába.
  • Budete se starat o chod prodejny a zejména o spokojenost kupujících.
  • Postupně se zaučíte v sortimentu ryb a plodů moře tak, abyste mohli zákazníkům doporučit to nejlepší (máte-li k rybám/jídlu pozitivní vztah, je to značka ideál).
  • Lidé nakupují i očima, proto je většina prodejen nově zařízená a naši prodavači dbají i o vzhled prodejny, prezentaci zboží apod.
  • Rádi pořádáme gastro akce celostátního významu (například Slavnosti moře), na kterých spolupracují všichni naši zaměstnanci.
  • Dostanete možnost vyzkoušet si práci i na jiných prodejnách a učit se od kolegů, kteří pro nás pracují už několik let.

Další informace o této pozici najdete na ZDE.

Své životopisy posílejte na email zemcakova@ocean48.cz nebo nás kontaktujte na tel. +420 608 544 069.
Těšíme se na spolupráci. Ocean48


Podívejte se na pracovní nabídky na portále Jooble.