NOVÝ PŘÍSTAV - BISTRO NA PLYNU

čtvrtek 16.2.2023

Vážení milovníci dobrého jídla, 

už jste slyšeli o naší nové provozovně NA PLYNU?
Toto Bistro je otevřené jen pár dní, ale už teď se těší z velké vlny kladných ohlasů.
Bistro se nachází na strategickém místě, kousek od centra Brna, na ulici Špitálka 15, místo bývalé jídelny Šindelář & syn. Máme otevřeno každý všední den, od pondělí do pátku v čase 7:00 - 15:00 hodin. Můžete si k nám zajít na snídani, koupit svačinu do práce, zastavit se na oběd, nebo pro čerstvou rybu k večeři, jak jste na našich prodejnách zvyklí. Konzumovat můžete pohodlně přímo v prostorách Bistra, kde je až 50 míst k sezení.

Co u nás najdete? 

Naše nabídka je velmi pestrá a zaměřuje se, jak na rybí, tak i nerybí produkty a pokrmy. Ráno si u nás pochutnáte na snídaních, ke kterým si můžete vychutnat výbornou italskou kávu značky Arabicaffe. Dále u nás najdete výběr svačin od tyčinek, plněných baget, bagelů až po sladké croissanty a donuty. A v době obědů pro vás máme nachystanou širokou nabídku meníček, kde si můžete vybrat jak z našich bestsellerů, jako je třeba Fish & Chips, tak z denní nabídky pokrmů z ryb a darů moře. Pokud nemáte zrovna chuť na rybu, nevadí, i na to jsme připraveni. Denně vám nabídneme klasickou polévku a až 5 nerybích pokrmů.

Pokud přemýšlíte, jestli u nás najdete i naši klasickou nabídku O-Fresh, kterou vídáte na prodejnách, můžeme vás ujistit, že i zde zakoupíte paštiky, pěny nebo plátky uzeného lososa. Pokud byste neměli prostor si jídlo vychutnat u nás, rádi vám vše zabalíme s sebou.


>>DENNÍ NABÍDKA<<

Budeme se těšit na Vaši návštěvu!
OCEAN48 Team